Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Zde budu psát aktaulity z mojí stránky. Na záčátku prohlížení mého webu se sem mrkněte, alespoň budete mít přehled.
 

8.12.2006:

Web se opět začíná rozjíždět! Možná jste si všimli,že se to tu zastavilo, teď se ovšem začíná nabírat plná rychlost. Budu vylepšovat rubriku Kapituly,hordy,historie a jiné a i mé příběhy se budou rozrůstat!!!
 

17.12.2006:

Takže jsem přerekonstruoval Horovo kacířství na kompaktní celek a doplnil jsem informace o Imperiální gardě (slavné bitvy Imperiální gardy).přidal jsem něco k rubrice "Kapituly, hordy,historie a jiné" (Zrození vlka) a k Eldarům jsem přidal takovou zprávu o pádu Eldarů, k Nekronům jsem přidal "Hodnocení hrozby necroní flotily" (tohle všechno je v rubrice "Rasy - historie").Tohle je asi všechno, snad jen že brzy budu dodělávat Orky v rubrice Rasy-historie (musím jen nafotit jen nějaké screen-shoty doteď jse mi nějak nechtělo... :-)
 

19.12.2006

Původně jsem chtěl psát jen o PC hře Warhammer 40.000: Dawn of war (Homepage: http://www.dawnofwargame.com/uk/homepage.php), ale i o Warhammer všeobecně - stránka se rozrůstá obrovským tempem a tak těm, co pravidelně chodíte na můj web, moc děkuji.
 

3.9.2009

Z odstupem let (občas na svůj web zajdu) jsem si všiml, jakým spartánským způsobem jsou napsány některé články. Jde konkrétně o Managment ras. Proto jsem začal (z nudy) tyto přízpěvky přepisovat, aby byly informace více čtivé a více přijatelnější (a taky méně trapné). Zatím děkuji za pozornost, která je vyvíjena z vaší strany pro tento web.
 
13.1.2011

Čtu si svůj starý veb vzpomínám když jsem jej tehdy ve svých 13ti letech se zápalem tvořil. Jak vidíte, výše je ještě jedna aktualita z roku 2009, ale nakonec jsem nic neudělal :). Existuje dnes snad nějaký důvod, proč bych se měl znovu ponořit do textů a přepracovávat tyto nezkušeně psané texty? Ano, a je to konstantní návštěvnost (kterou si nedokážu nijak vysvětlit) a to, že mě psaní velice baví (nehledě na téma). Tak snad dodám webu trochu více zkušeností, které jsem nasbíral během těch pěti let a aspoň něco změním. Prozatím to jest přepracování textů u managmentu (tuto a více rubrik přejmenuji), konkrétně u Vesmírných mariňáků.

14.1.2011

Úprava rubriky "W40K - DaW - Rozbor ras", kde jsem předělal text u Vesmírných Mariňáků a rubriky "W40K - historie" - tam byly nahrazeny obrázky s malým rozlišením na větší a pěknější, také úprava textu doznala úprav. Dále byl upraven úvod a fotogalerie a smazán "příběh", který jsem kdysi psal (ale zálohoval jsem si ho, přece jenom nostalgie :)).

12.2.2011

Většina textů z tohoto webu byla opravena. Zastaralost však sahá mnohem více (a také si myslím, že by mohl mít můj web navíc :)) a proto jsem se rozhodl přestěhovat tento web na úplně jinou službu. Zatím je vše ve fázi testování (www.war40.blogspot.com), je navíc možné, že budu stránku provozovat na redakčním systému. Jak zatím můžete vidět, barevná skladba je nastolena společně s grafikou (samozřejmě se může změnit jako všechno ale už s tím byla nějaká práce a tak to tak asi spíše nechám).